Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-02-26

Zostaliśmy wyróżnieni w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl

Kilka dni temu serwis Opineo.pl opublikował Ranking Sklepów Internetowych 2018, w którym zostaliśmy wyróżnieni znajdując się w pierwszej dziesiątce polskich sklepów w kategorii Militaria i Survival. To zestawienie doskonale wskazuje kierunek naszego rozwoju i motywuje nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem obsługi klienta.

Coroczny ranking Opineo.pl opiera się̨ na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. Za każdy z tych atrybutów sklep może zdobyć 5 punktów. Kwalifikując sklepy do rankingu, sumowane są oceny składowe i obliczana z nich średnia. W przygotowaniu rankingu, pod uwagę brane są jedynie sklepy, które mogą się pochwalić przynajmniej setką recenzji. Za każdy tysiąc zebranych opinii przyznawany jest dodatkowy punkt. Wynik rankingu tworzą więc tysiące realnych klientów a nie analitycy serwisu opinii.

W serwisie Opineo.pl klienci wystawili nam do dziś 2441 opinii, z czego 717 otrzymaliśmy właśnie w 2018 roku. W ten sposób uzyskaliśmy ogólną ocenę 4.87605 co dało nam 9 miejsce w Rankingu.

Wyniki zestawienia są dla nas potwierdzeniem, że to co robimy, robimy dobrze, ale możemy jeszcze coś udoskonalić. Jesteśmy zadowoleni i jednocześnie dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za zaufanie.
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 2470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
bardzo dziekuje. Polecam,ale zadwolony. nie mam problem.wszystko okej!!!!!!
2024-07-07
Super Sklep Hobbyhouse realizacja szybka a nawet ekspresowa. POLECAM!!
pixel