Silikonowa podkładka do piekarnika piramidki niebieska AG1956 zaprojektowana została by rozwiązać problem przywierających ciasteczek, przypalonego lub niedopieczonego mięsa i szorowania zaschniętych blach.
Silikonową podkładkę do piekarnika wykonano z miękkiego, lecz wytrzymałego silikonu premium odpornego na duże obciążenia i rozciąganie. W procesie produkcji wykonano tłoczenie nadającej jej z jednej strony powierzchnię złożoną z setek piramidek a z drugiej strony tę samą ilość wgłębień. Dzięki temu pieczone mięso czy ciasta stykają się z nią tylko niewielką powierzchnią i nie przywierają.
Ta praktyczna silikonowa podkładka sprawdza się nie tylko w piekarniku, lecz także w kuchni jako podstawka pod gorące naczynia czy foremka do robienia mini czekoladek, którymi można posypywać desery.
Nietypowe zastosowania silikonowej podkładki do pieczenia w piramidki zależą wyłącznie od wyobraźni użytkownika. Może służyć też jako wodoodporna podkładka do siadania podczas wycieczek w plener, podkładka do siedzenia pobudzająca krążenie, podkładka do lutowania chroniąca blat w warsztacie elektronika i jeszcze na wiele sposobów.
Dane techniczne: