Scyzoryk multitool z bitami czarny DE5144
- Połączenie kombinerek i scyzoryka wyposażonego dodatkowo w komplet śrubokrętów. W tym jednym niepozornym narzędziu mieści się kilkanaście różnych funkcji umożliwiających majsterkowanie i naprawy w każdej nieoczekiwanej sytuacji.
Multitool z bitami DE5144 to turystyczny nóż z kombinerkami i zestawem wymiennych śrubokrętów zaprojektowany dla osób, które potrzebują uniwersalnego narzędzia będącego zawsze pod ręką. Czy to w podróży, na biwaku, na rybach lub w samochodzie, ten kieszonkowy warsztat pozwoli poradzić sobie z drobnymi usterkami różnego sprzętu lub pozwoli wdrożyć różne "patenty" w warunkach terenowych.
Multitool z bitami DE5144 to przede wszystkim scyzoryk o 8 ostrzach, kombinerki i śrubokręt z 9 bitami.
Wszystkie ostrza oraz szkielet multitoola z bitami DE5144 wykonane zostały ze stali nierdzewnej typu 440C. Jest ona stosunkowo łatwa do ostrzenia a jednocześnie długo utrzymuje ostrość. Szczęki kombinerek wykonane zostały z utwardzanej stali nierdzewnej typu 2CR.
Okładziny rękojeści wykonano z aluminium, które zostało poddane oksydowaniu na kolor czarny.
Multitool dostarczany jest w komplecie z nylonowym futerałem przystosowanym do zawieszenia na pasie o szerokości do 6 cm.
Funkcje, które znajdziesz w multitoolu z bitami DE5144:
- kombinerki
- przecinak do drutu
- ostrze gładkie
- pilnik
- skrobak do ryb
- otwieracz do butelek
- otwieracz do puszek
- wkrętak płaski 2mm
- wkrętak płaski 5mm
- naostrzony skrobak
- baza do bitów
- 3 bity imbusowe
- 3 bity płaskie
- 3 bity krzyżakowe
Dane techniczne:
- wymiary po złożeniu: 103 x 40 x 21 mm
- długość całkowita: 160 mm
- długość szczęk kombinerek 40 mm
- masa kombinerek 200 g
- masa całego kompletu 280 g
- kolor: czarny
Opinie o Scyzoryk multitool z bitami czarny DE5144
w naszym programie lojalnościowym.