Lampki Bionic Light z czujnikiem ruchu 2szt. VG5253
- Lampka diodowe z czujnikiem ruchu. Reflektory z mocnymi diodami COB można ustawić go pod dowolnym kątem. Zasilanie na 3 baterie. Praktyczne oświetlenie garderoby, szafy, schodów, garażu, samochodu. Mocowane uchwytem magnetycznym lub paskiem klejącym.
Lampki Bionic Light z czujnikiem ruchu 2szt. VG5253 stanowią wygodne w eksploatacji oświetlenie schodów, korytarzy, piwnic, strychów, pawlaczy i skrzynek technicznych. Dzięki nieskończenie wielu kątom ustawienia reflektora sprawdzają się w różnych sytuacjach. Z powodzeniem mogą stanowić awaryjne oświetlenie w przypadku przerw w dopływie energii elektrycznej.
W lampkach z czujnikiem ruchu Bionic Light zastosowano okrągłe diody COB emitujące intensywne światło. Diody praktycznie się nie zużywają, ich żywotność to 80 000 godzin.
Źródłem zasilania tej konstrukcji są 3 baterie AAA (nie ma w zestawie). Opcjonalnie można używać także akumulatorków AAA, które są wydajniejszym i w dłuższym okresie bardziej ekonomicznym źródłem energii.
Odłączana magnetyczna podstawa pozwala po jej zamontowaniu obracać nią w zakresie 360o oraz regulować pochylenie klosza w zakresie 180o dając praktycznie nieskończenie wiele opcji ustawienia kierunku padania światła.
Lampka posiada 3 tryby świecenia:
- 100%
- 50%
- Stroboskop
Lampki Bionic Light dodatkowo wyposażone są w czujnik ruchu. W tym trybie lampka świeci się światłem ostrzegawczym, migającym (naciśnij i przytrzymaj przycisk 3 sekundy w dowolnym trybie. Lampka mignie 3 razy, wskazując, że jest w trybie czujnika ruchu. Tryb czujnika ruchu działa tylko w ciemności).
Otwory z tyłu uchwytu lampki umożliwiają montaż do mebli, ściany lub sufitu. Oprócz tego lampkę można zamontować na będący w komplecie pasek samoprzylepny.
- 3 tryby świecenia
- Mocowane do ścian lub mebli
- Wygodna magnetyczna podstawa
- Diody COB
- Średnica podstawy:7.5cm
- Średnica lampki: 7cm
- Kolor: biały