Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-11-04

HobbyHouse.pl w pierwszej dziesiątce Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2019

Kilka dni temu serwis opinii konsumenckich Opineo.pl opublikował coroczny Ranking Sklepów Internetowych 2019. Już kolejny rok z rzędu zostaliśmy w nim wyróżnieni, znajdując się w pierwszej dziesiątce polskich sklepów w kategorii Militaria. To zestawienie doskonale wskazuje kierunek naszego rozwoju i motywuje nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem obsługi klienta.

Coroczny ranking Opineo.pl opiera się̨ na weryfikowanych potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając sklepom oceny, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. Za każdy z tych atrybutów sklep może zdobyć 5 punktów. Kwalifikując sklepy do rankingu, serwis Opineo sumuje oceny składowe i wyciąga z nich średnią. Przygotowując ranking, pod uwagę brane są jedynie sklepy, które mogą się pochwalić przynajmniej setką recenzji. Za każdy tysiąc zebranych opinii przyznawany jest dodatkowy punkt.

W serwisie Opineo.pl klienci wystawili nam do dziś 2993 opinie, z czego 552 otrzymaliśmy właśnie w 2019 roku. W ten sposób uzyskaliśmy ogólną ocenę 4.90 co dało nam 9 miejsce w Rankingu.

Wyniki zestawienia są dla nas potwierdzeniem, że to co robimy, robimy dobrze, ale możemy jeszcze coś udoskonalić. Jesteśmy zadowoleni i jednocześnie dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za zaufanie.
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 2469 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Dobrze wykonane zlecenie,dobry produkt i niedrogo
2024-07-06
zgodne z ofertą, szybka dostawa
pixel