Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-11-22

Kolejne wyróżnienie w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo

Wyróżnienie dla HobbyHouse.pl w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo

Kilka dni temu serwis Opineo.pl opublikował coroczny Ranking Sklepów Internetowych, w którym zostaliśmy wyróżnieni znajdując się w pierwszej dziesiątce polskich sklepów w kategorii Militaria. To zestawienie doskonale wskazuje kierunek naszego rozwoju i motywuje nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem obsługi klienta.

Cykliczny ranking Opineo.pl powstaje co rok i opiera się̨ na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. Za każdy z tych atrybutów sklep może zdobyć 5 punktów. Kwalifikując sklepy do rankingu, sumowane są oceny składowe i obliczana z nich średnia. W przygotowaniu rankingu, pod uwagę brane są jedynie sklepy, które mogą się pochwalić przynajmniej setką recenzji. Za każdy tysiąc zebranych opinii przyznawany jest dodatkowy punkt. Wynik rankingu tworzą więc tysiące realnych klientów a nie analitycy serwisu opinii.

W serwisie Opineo.pl od 2014 roku klienci wystawili nam do dziś 5453 opinie, z czego 329 otrzymaliśmy właśnie w 2023 roku. W ten sposób uzyskaliśmy ogólną ocenę 4.87806, co dało nam 9 miejsce w Rankingu.

Wyniki zestawienia są dla nas potwierdzeniem, że to co robimy, robimy dobrze, ale możemy jeszcze coś udoskonalić. Jesteśmy zadowoleni i jednocześnie dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za zaufanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 2437 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Wszystko w najlepszym porządku.
2024-06-09
Przesyłka dotarła ekspresowo. Towar zgodny z zamówieniem.
pixel