Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2017-03-02

Zakupy w HobbyHouse.pl przez połączenie szyfrowane SSL

Jesteśmy dumni z tego, że jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce wdrożyliśmy w 100% naszego serwisu zabezpieczone szyfrowo połączenia SSL. Większość firm, o ile w ogóle używa zabezpieczeń, chroni tylko stronę logowania. My natomiast wykorzystaliśmy technologię SSL, podobnie, jak banki, instytucje finansowe, portale aukcyjne i administracja publiczna, do zabezpieczenia każdej strony naszego serwisu.

Od dziś, od momentu wejścia na którąkolwiek z naszych stron, wszelkie dane płynące w obie strony między Waszymi komputerami a naszym sklepem są zaszyfrowane kluczem cyfrowym o długości do 4096 bitów będącym praktycznie nie do złamania. Uznaliśmy, że w dobie bankowości online i płatności elektronicznych trzeba działać odpowiedzialnie. Dzięki temu wszelkie dane osobowe i ponad 40 kanałów płatności, które udostępniamy, są dodatkowo zabezpieczone.

Bezpieczne szyfrowane połączenie SSL ma na celu zabezpieczenie przed przechwyceniem:

    • danych osobowych przesyłanych w formularzach
    • numerów kart płatniczych, pinów i haseł podczas opłacania zamówienia
    • danych umożliwiających logowania, czyli loginów i haseł

Działanie naszej strony pod względem użytkownika w niczym się nie zmieniło. Jedynie na pasku przeglądarki zamiast adresu http://hobbyhouse.pl wyświetla się https://hobbyhouse.pl poprzedzone symbolem zielonej kłódki oznaczającej właśnie szyfrowane połączenie SSL.

Poniżej znajduje się cyfrowa pieczęć CERTUM - Unizeto Technologies będącego uprawnionym przez Ministerstwo Gospodarki kwalifikowanym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne, związane z podpisem elektronicznym.


Jednocześnie dziękujemy za zaufanie naszym dotychczasowym klientom i zapraszamy do dzielenia się z nami wrażeniami z zakupów oraz opiniami o produktach.
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 2190 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-03
Wszystko jak najbardziej OK!, oby tak dalej
2023-11-29
Wszystko OK
pixel