Męska Rzecz
( ilość produktów: 5 )
Flaki w sosie pomidorowym Męska Rzecz 820g 11.2026
Tradycyjne polskie danie sporządzone z dobrze przyprawionych żołądków wieprzowych, cebulki, pomidorów i marchwi zamknięte w puszce. Sycący posiłek turystyczny, który wystarczy podgrzać. Puszka to lekkie i wytrzymałe opakowanie sprawdzające się w terenie.
17,99 zł brutto/1szt.

Flaki wołowe po zamojsku Męska Rzecz 820g 05.2028
Kresowe polskie danie przygotowane z dobrze przyprawionych żołądków wołowych, cebuli, pomidorów i marchwi zapakowane w puszkę. Sycący posiłek turystyczny, który wystarczy podgrzać. W lekkim i wytrzymałym opakowaniu znoszącym trudy transportu.
18,99 zł brutto/1szt.

Golonka w kapuście Męska Rzecz 830g 12.2027
Golonka wieprzowa duszona w kwaszonej i białej kapuście z dodatkiem cebuli, marchwi i pomidorów. Sycące danie w puszce, które wystarczy tylko podgrzać. Smakuje przy wieczornym ognisku lub w przerwie na szlaku turystycznym.
17,99 zł brutto/1szt.

Zupa drwala z pulpetami Męska Rzecz 830g 05.2027
Pożywna zupa warzywna z dodatkiem pulpetów drobiowo-wieprzowo-wołowych i białej fasoli. Duża dawka białka i energii dla osób aktywnych fizycznie. Idealna po ciężkiej pracy na powietrzu lub na wieczornym biwaku przy ognisku np. po spływie kajakowym.
16,99 zł brutto/1szt.

Fasolka po bretońsku Męska Rzecz 830g 03.2028
Lubiane przez wszystkich danie na ciepło w nietłukącym metalowym opakowaniu. Biała fasola duszona z dodatkiem podsmażonej kiełbasy, wędzonego boczku, cebuli i pomidorów. Posiłek turystyczny, który wystarczy podgrzać.
16,99 zł brutto/1szt.

