Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2
Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2

Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2

  • Serwisowa lupa z lampą diodową 60 SMD. Stworzona dla warsztatów elektronicznych, pracowni modelarskich, jubilerskich, protetycznych i gabinetów kosmetycznych. Soczewka średnicy 5 cali o mocy 5 dioptrii zapewnia realne 2.5-krotne powiększenie

239,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
w naszym magazynie gotowe do wysyłki.
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
w naszym magazynie gotowe do wysyłki.
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 239.99 pkt.

Lampa warsztatowa z lupą 5D do blatu 60 LED Rebel NAR0463-2 to profesjonalny sprzęt dla osób zajmujących się pracami wymagającymi stałej precyzji zależnej od powiększenia obrabianego obiektu. Gwarantuje niezbędną pomoc w warsztacie elektronika, jubilera, modelarza i protetyka. Sprawdza się również w salonach urody przy zabiegach kosmetycznych i manicure.

Lupa podświetlana mocowana do blatu Rebel NAR0463-2 sprawia, że praca staje się łatwiejsza, wydajniejsza i bezbłędna. Pomaga oszczędzać czas, materiały i uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Dzięki zastosowaniu 60 szerokokątnych diod SMD i centralnie umieszczonej lupy, pozwala na całkowicie bezcieniową komfortową pracę.

Zginane ramię długości 80 cm wykonane ze stali, pozwala na ustawienie lampy pod dowolnym kątem i na różnej wysokości.

Soczewka średnicy 5 cali o mocy 5 dioptrii powiększa realnie x2.5

Źródłem światła zastosowanym w lupie podświetlanej mocowanej do blatu Rebel NAR0463-2 jest lampa diodowa o żywotności do 100 000 godzin.

Solidny regulowany uchwyt umożliwia przypięcie lupy do blatu o grubości 12.5-62 mm

Kabel zasilający 230V o długości 1.3m pozwala na swobodę podłączenia lampy w każdym warsztacie.

Lupa podświetlana mocowana do blatu Rebel NAR0463-2 stanowi cenne usprawnienie pracy profesjonalistów, ale też może okazać się doskonałym prezentem dla amatorów domowego majsterkowania lub tworzenia biżuterii.

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Lechpol Electronics Leszek Sp.k.Więcej
ProducentLechpol Electronics Leszek Sp.k.Adres: Garwolińska 1Kod pocztowy: 08-400Miasto: MiętneKraj: PolskaAdres email: serwis@lechpol.pl
Podmiot odpowiedzialnyLechpol Electronics Leszek Sp.k.Adres: Garwolińska 1Kod pocztowy: 08-400Miasto: MiętneKraj: PolskaAdres email: serwis@lechpol.pl
Symbol
NAR0463
Kod producenta
5901890077224
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2454 opinii
pixelpixel