Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Świąteczne prezenty muszą dotrzeć na czas!
W tym szczególnym okresie wzmożonych przedświątecznych zakupów, informujemy, że zespół HobbyHouse.pl intensywnie pracuje nad tym, aby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane na czas. Pomimo, że obecnie wszystkie przesyłki opuszczają magazyn terminowo, bez żadnego opóźnienia, podjęliśmy dodatkowe kroki, aby jeszcze bardziej usprawnić proces realizacji zamówień. Nie tylko pracujemy nad zwiększeniem efektywności pakowania, ale również podjęliśmy decyzję o pracy w nadchodzącą sobotę, tj. 16 grudnia, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zamówienia. Zwykle nie nadajemy przesyłek w weekendy, ale najchętniej wybierane przez Was paczki do Paczkomatów InPost, nadamy także w tę sobotę.
Czytaj więcej
Kolejne wyróżnienie w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo
Serwis Opineo.pl opublikował niedawno Ranking Sklepów Internetowych 2023, w którym zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Militaria. Ranking opiera się̨ na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. To wyróżnienie podkreśla zaufanie i potwierdza jednocześnie uznanie wśród klientów.
Czytaj więcej
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 50zł
Od 4 września 2023 pilotażowo uruchomiliśmy ofertę Smile, czyli darmową wysyłkę do Paczkomatów InPost dla zamówień na kwotę powyżej 50 złotych. Nie musisz się nigdzie specjalnie rejestrować, wykupować abonamentu itp. Jedyny warunek do skorzystania z tej formy przesyłki to zrobienie zakupów w HobbyHouse.pl za minimum 50 zł. System sam wykryje za jaką kwotę zrobiłeś zakupy i umożliwi Ci wybranie darmowej przesyłki Paczkomaty InPost Smile.
Czytaj więcej
Zmiana numeru rachunku bankowego
W związku z wycofaniem usługi kont firmowych przez Inteligo S.A., który obsługiwał nasze transakcje od 2008 roku, zostaliśmy zmuszeni do zmiany numeru rachunku bankowego do obsługi zamówień. Od dnia 15 lutego 2023 roku nasz rachunek bankowy obsługuje już bezpośrednio PKO Bank Polski S.A. Na naszych stronach, wszelkich generowanych przez nas dokumentach i w wykazie podatników VAT prowadzonym przez Ministerstwo Finansów, widoczny jest już nowy numer rachunku bankowego PKO Bank Polski S.A.
Czytaj więcej
Realizacja zamówień w okresie świąteczno-noworocznym 2019/2020
Do końca grudnia w naszym dziale promocji jest niemal 300 produktów w wyjątkowo obniżonych cenach. Wietrzymy magazyn przed remanentem i nowymi dostawami. Przedświąteczne zamówienia realizowane będą do 23 grudnia do godziny 12:00. W dniach 24-26 grudnia nie będziemy nadawać przesyłek. Zamówienia złożone w czasie Świąt wysyłane będą 27 grudnia. W dniu 30 grudnia pracujemy normalnie a 31 grudnia do godziny 12:00. Zamówienia nie będą realizowane 1 stycznia. Po Sylwestrze do pracy wracamy w czwartek 2 stycznia. W styczniu spodziewamy się wielu nowych dostaw więc zapraszamy do śledzenia naszych stron.
Czytaj więcej
HobbyHouse.pl w pierwszej dziesiątce Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2019

Kilka dni temu serwis Opineo.pl opublikował Ranking Sklepów Internetowych 2019.  Kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Militaria. Ranking opiera się̨ na zweryfikowanych potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając ocenę, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. To wyróżnienie potwierdza naszą wiarygodność wśród klientów.

Czytaj więcej
Najlepszy środek na kleszcze - są wyniki polskich badań naukowych!
Naukowcy z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny oraz z Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii przetestowali skuteczność popularnych repelentów w odstraszaniu występującego w Polsce gatunku kleszczy. Wyniki eksperymentu wskazują na substancje najskuteczniejsze w zapobieganiu zakażeniu boreliozą i kleszczowym zapaleniem mózgu. Przebadano reakcje najliczniej występującego w Polsce kleszcza łąkowego na 4 substancje czynne: DEET, ikarydynę, IR3535 oraz mieszaninę 3 substancji: DEET, IR3535 oraz geraniolu. Najskuteczniejszy okazał się środek zawierający 30% DEET.
Czytaj więcej
Nowe filmy HobbyHouse.pl w serwisie YouTube
Od kilku tygodni na naszym kanale w serwisie YouTube regularnie publikujemy nowe filmy. Są to przede wszystkim ciekawostki przyrodniczo-krajoznawcze z naszych bliskich i dalszych podróży oraz prezentacje towarów znanych z naszych stron, związanych głównie z turystyką i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. W nowych filmach można poznać dzikie grzyby i rośliny jadalne, interesujące zwierzęta, miejsca z ciekawą historią i sposoby na korzystanie z dobrodziejstw przyrody. Na pozostałych filmach prezentujemy niektóre  produkty odpowiadając na pytania naszych klientów. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału. Szykujemy konkursy i bonusy dla naszych widzów.
Czytaj więcej
Majówka 2019 w HobbyHouse.pl
W związku z nadchodzącym "długim weekendem", w dniach 1-5 maja 2019 będziemy odpoczywać. Zamówienia można oczywiście składać, jednak złożone w tym czasie, realizowane będą w poniedziałek 6 maja. Przepraszamy za niedogodności i życzymy wszystkim naszym klientom udanej majówki. Od razu po dniach wolnych pojawi się kilka nowych dostaw więc zapraszamy do śledzenia naszych stron.
Czytaj więcej
Zostaliśmy wyróżnieni w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl
Serwis Opineo.pl opublikował właśnie Ranking Sklepów Internetowych, w którym zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Militaria i Survival. Ranking opiera się̨ na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. To wyróżnienie podkreśla i potwierdza jednocześnie naszą wiarygodność wśród klientów.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 2382 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
POLECAM -PRODUKTY B.DOBRE
2024-04-22
Wszystko zgodnie z zamówieniem i na czas.
pixel